JO11 Poule A

Wedstrijden

DatumWedstrijdTijd/resultatenLocatie
2024-06-15 14:00:0015/06/2024 Trekvogels JO11-1 vs VV Bennekom JO11-2 14:00:0014:00
Veld 1
2024-06-15 14:40:0015/06/2024 VV Bennekom JO11-2 vs DOVO JO11-2 14:40:0014:40
Veld 2
2024-06-15 15:20:0015/06/2024 DOVO JO11-2 vs Trekvogels JO11-1 15:20:0015:20
Veld 3
2024-06-15 15:40:0015/06/2024 VV Bennekom JO11-2 vs Trekvogels JO11-1 15:40:0015:40
Veld 3
2024-06-15 16:20:0015/06/2024 DOVO JO11-2 vs VV Bennekom JO11-2 16:20:0016:20
Veld 1
2024-06-15 17:00:0015/06/2024 Trekvogels JO11-1 vs DOVO JO11-2 17:00:0017:00
Veld 2

Stand

PosClubGWGVGVGTDSPts
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000

Vanwege twee afmeldingen is het programma bij de JO11 Poule A aangepast.  Er wordt een dubbel programma gespeeld waardoor ieder team nog steed 4 wedstrijden speelt. We blijven zoeken naar vervangers.

JO11 Poule B

Wedstrijden

DatumWedstrijdTijd/resultatenLocatie
2024-06-15 14:00:0015/06/2024 Trekvogels JO11-2 vs Oranje Blauw JO11-2 14:00:0014:00
Veld 2
2024-06-15 14:20:0015/06/2024 SCE JO11-1 vs Elistha JO11-1 14:20:0014:20
Veld 2
2024-06-15 14:40:0015/06/2024 AWC JO11-2 vs Trekvogels JO11-2 14:40:0014:40
Veld 3
2024-06-15 15:00:0015/06/2024 Oranje Blauw JO11-2 vs SCE JO11-1 15:00:0015:00
Veld 3
2024-06-15 15:20:0015/06/2024 Elistha JO11-1 vs AWC JO11-2 15:20:0015:20
Veld 1
2024-06-15 15:40:0015/06/2024 Trekvogels JO11-2 vs SCE JO11-1 15:40:0015:40
Veld 1
2024-06-15 16:00:0015/06/2024 AWC JO11-2 vs Oranje Blauw JO11-2 16:00:0016:00
Veld 2
2024-06-15 16:20:0015/06/2024 Elistha JO11-1 vs Trekvogels JO11-2 16:20:0016:20
Veld 2
2024-06-15 16:40:0015/06/2024 SCE JO11-1 vs AWC JO11-2 16:40:0016:40
Veld 3
2024-06-15 17:00:0015/06/2024 Oranje Blauw JO11-2 vs Elistha JO11-1 17:00:0017:00
Veld 3

Stand

PosClubGWGVGVGTDSPts
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000

JO11 Poule C

Wedstrijden

DatumWedstrijdTijd/resultatenLocatie
2024-06-15 14:00:0015/06/2024 Trekvogels JO11-4 vs Wahlscheider SV U11a 14:00:0014:00
Veld 3
2024-06-15 14:20:0015/06/2024 Wahlscheider SV U11b vs Trekvogels JO11-3 14:20:0014:20
Veld 3
2024-06-15 14:40:0015/06/2024 SV Leones JO11-2 vs Trekvogels JO11-4 14:40:0014:40
Veld 1
2024-06-15 15:00:0015/06/2024 Wahlscheider SV U11a vs Wahlscheider SV U11b 15:00:0015:00
Veld 1
2024-06-15 15:20:0015/06/2024 Trekvogels JO11-3 vs SV Leones JO11-2 15:20:0015:20
Veld 2
2024-06-15 15:40:0015/06/2024 Trekvogels JO11-4 vs Wahlscheider SV U11b 15:40:0015:40
Veld 2
2024-06-15 16:00:0015/06/2024 SV Leones JO11-2 vs Wahlscheider SV U11a 16:00:0016:00
Veld 3
2024-06-15 16:20:0015/06/2024 Trekvogels JO11-3 vs Trekvogels JO11-4 16:20:0016:20
Veld 3
2024-06-15 16:40:0015/06/2024 Wahlscheider SV U11b vs SV Leones JO11-2 16:40:0016:40
Veld 1
2024-06-15 17:00:0015/06/2024 Wahlscheider SV U11a vs Trekvogels JO11-3 17:00:0017:00
Veld 1

Stand

PosClubGWGVGVGTDSPts
100000000
100000000
100000000
100000000
100000000

Veldindeling

Volg de Trekvogels

VV Trekvogels - Nijmegen 2018 | Trekvogels - Luciaweg 25, 6523NK Nijmegen |Privacy statement